lek. dent. Monika Pisarska-Ćwiek

MP

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

wspaniała atmosfera w zakładzie, profesjonalizm, brak kolejek

zobacz profil

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

wielkie doświadczenie, a wiedza na bieżąco . .

zobacz profil