
zobacz profilCudowna, sympatyczna, bardzo dobry specjalista.
zobacz profilświetny psychiatra,znakomite podejście do pacjentów
zobacz profilJestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j