Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

dobry diagnosta i terapeuta

zobacz profil

Duża ogólna widza medyczna, zainteresowanie pacjentem, wnikliwość i konkretne podejście -po prostu doskonała specjalistka.

zobacz profil

Dobry specjalista

zobacz profil