Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz i doswiadczony specjalista w leczeniu uzależnień,kompetentny,komunikatywny,empatyczny.A przy tym po prostu dusza człowiek.

zobacz profil

wielkie doświadczenie, a wiedza na bieżąco . .

zobacz profil

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil