
zobacz profilWspaniały lekarz , profesjonalista ,dobry człowiek
zobacz profilŚwietny endokrynolog i dużej klasy człowiek. Kompetentna i rzetelna.
zobacz profilŚwietny lekarz , zawsze ma czas dla chorego .Często konsultuję z nią trudne przypadki. Polecam.