Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista 11 lata temu

    Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2006

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Siła spokoju i uprzejmości. Bardzo dobry fachowiec. Nadal pogłębia swoją wiedzę. Szanuje ludzi.

zobacz profil

Świetny kardiolog i wszechstronne Internistka Opiekuńcza, ciepła

zobacz profil

Świetny specjalista od zaburzeń rytmu serca i fantastyczny ablacjonista!

zobacz profil