Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

zobacz profilPolecam świetny ortopeda i fizjoterapeuta w Szpitalu na Barskiej oraz w gabinecie Prywatnym
zobacz profilZnakomity lekarz i bardzo dobry człowiek. Serdecznie dziękuje za opiekę nad ojcem
zobacz profilCześć Jurek! Pamiętam Cię.Byłeś najlepszym studentem na roku. Pozdrawiam Cię