Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista 11 lata temu

    Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2006

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Polecam świetny ortopeda i fizjoterapeuta w Szpitalu na Barskiej oraz w gabinecie Prywatnym

zobacz profil

Znakomity lekarz i bardzo dobry człowiek. Serdecznie dziękuje za opiekę nad ojcem

zobacz profil

Cześć Jurek! Pamiętam Cię.Byłeś najlepszym studentem na roku. Pozdrawiam Cię

zobacz profil