Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista 11 lata temu

    Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2006

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

bardzo miła Pani doktor. Polecam

zobacz profil

Doktor Basia Jerszow jest niezwykle mądrym i dobrym geriatrą i internistą. Jej spojrzenie jest bardzo szerokie, dostrzega szczegóły i ma zmysł szyb...

zobacz profil

Bardzo dokładna i sumienna lekarka , pracuje w IP i w POZ , specjaliszuje sie w chorbach wieku starczego , i szeroko pojętej inter...

zobacz profil