Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, diabetolog

Egzaminy specjalizacyjne

  • Endokrynologia. Rok ukończenia: 2017.
  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2013.

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 2004

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Pani Doktor jest wszechstronnie ukierunkowana , angazuje sie w skomplikowane przypadki, nie boi sie wyzwań. Dodatkowym Jej atutem jest zainteresowa...

zobacz profil

Doskonały endoskopista, świetny chirurg

zobacz profil

bardzo dobrze wykonuje USG

zobacz profil