Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, diabetolog

Egzaminy specjalizacyjne

  • Endokrynologia. Rok ukończenia: 2017.
  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2013.

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 2004

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna i skrupulatna. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Wszyscy skierowani przeze mnie pacjenci byli zachwyceni.

zobacz profil

Dr Hernik nigdy nie był nefrologiem jest ortopedą Pozdrawiam nefrolog Hanna Blask-Błaszyńska

zobacz profil

Przenikliwy intelekt , ogromna wrażliwość i zdrowe emocje

zobacz profil