Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog, diabetolog

Egzaminy specjalizacyjne

  • Endokrynologia. Rok ukończenia: 2017.
  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2013.

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 2004

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry specjalista. Zaanagażowany w indywidualne podejście w leczeniu swoich pacjentów. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo dobry kont...

zobacz profil

Rzeczowy, uprzejmy, z duża wiedzą.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta

zobacz profil