Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2011.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry chirurg ogólny i naczyniowy. Kompetentny i empatyczny specjalista. Dobrze radzi sobie w medycznych sytuacjach nietypowych i niestandardowych.

zobacz profil

Dobry specjalista

zobacz profil

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil