Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

A w ktorej specjalnosci jest dobry,za duzo narobil specjalizacji,geniusz chyba jakis,a jeszcze nie docent,moze jest nadprofesorem,pozdrawiam,koleg...

zobacz profil

Dobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...

zobacz profil

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil