Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1985

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.

zobacz profil

Wspaniały lekarz , profesjonalista ,dobry człowiek

zobacz profil

solidny, wykształcony, doświadczony lekarz

zobacz profil