Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. specjalista medycyny rodzinnej 10 lata temu

    Bardzo dobry lekarz.Potrafi słuchać cierpiącego pacjenta a słuchając stawia trafne diagnozy. Nieustannie pogłębia Swoją wiedzę i na łamach czasopism medycznych przekazuje ją innym. Dba o kondycję fizyczną i namawia do tego również swoich pacjentów. Polecam i dodam,że sama jestem pacjentką Pana Doktora. Pozdrawiam!

Aktualne miejsce pracy

kierownik, lekarz specjalista
Neurologia
Stolarzowicka 39, 41-908 Bytom
Dane kontaktowe
telefon: 600-371-384

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dr n.med. bardzo dobry internista , w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej , z doświadczeniem w pracy w szpitalu i POZ , z dużą empatią , ży...

zobacz profil

Chyba wszystko wie,ale zycie uczy pokory.

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista

zobacz profil