Bardzo dobry lekarz.Potrafi słuchać cierpiącego pacjenta a słuchając stawia trafne diagnozy. Nieustannie pogłębia Swoją wiedzę i na łamach czasopism medycznych przekazuje ją innym. Dba o kondycję fizyczną i namawia do tego również swoich pacjentów. Polecam i dodam,że sama jestem pacjentką Pana Doktora. Pozdrawiam!
zobacz profilPolecam panią doktor ,gdyż jest doświadczonym alergologiem i bardo miłą osobą
zobacz profilBardzo dobry onkolog kliniczny
zobacz profilPolecam.