Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

kierownik, lekarz specjalista
Radomska 10/12/18, 02-323 Warszawa
Dane kontaktowe

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2003

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek

zobacz profil

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra i immunolog kliniczny, polecam

zobacz profil