Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2015.

Ukończone uczelnie

UMW  Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuRok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny radiolog interwencyjny, szeroki wachlarz metod leczenia, doskonałe wyniki

zobacz profil

Pani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)

zobacz profil

Lekarka dokładnie zbierająca wywiad, dokładnie badająca pacjenta i potrafiąca wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

zobacz profil