zobacz profilMiła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!
zobacz profilSiła spokoju i uprzejmości. Bardzo dobry fachowiec. Nadal pogłębia swoją wiedzę. Szanuje ludzi.
zobacz profilPani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.