Wykonywana specjalizacja: Okulistyka
pracuję za granicą
zobacz profilBardzo dobry specjalista.Polecam!
zobacz profilGentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.
zobacz profilWspaniały człowiek i lekarz teraz już takich prawie nie ma.