Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Dzień dobry. Jestem lekarzem otolaryngologiem, chirurgiem głowy i szyi . Przeprowadzam zabiegi u dzieci i dorosłych.

Aktualne miejsce pracy

Poprzednie miejsce pracy

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • dr n.medycznych

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Przenikliwy intelekt , ogromna wrażliwość i zdrowe emocje

zobacz profil

Bardzo doświadczona z wielką wiedzą i empatią

zobacz profil

Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

zobacz profil