Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Dzień dobry. Jestem lekarzem otolaryngologiem, chirurgiem głowy i szyi . Przeprowadzam zabiegi u dzieci i dorosłych.

Aktualne miejsce pracy

Poprzednie miejsce pracy

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • dr n.medycznych

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

B.Dobry . Urolog

zobacz profil

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek

zobacz profil

Przesympatyczna pani doktor,rewelacyjny adiunkt,dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów,z coraz większymi sukcesami .

zobacz profil