Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Dzień dobry. Jestem lekarzem otolaryngologiem, chirurgiem głowy i szyi . Przeprowadzam zabiegi u dzieci i dorosłych.

Aktualne miejsce pracy

Poprzednie miejsce pracy

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • dr n.medycznych

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry człowiek :)

zobacz profil

Sumienny, rzetelny, empatyczny, łatwo nawiązujący kontakt, z dużą wiedzą, a poza tym wzbudzający symatię.

zobacz profil

bardzo dobra doswiadczona pediatra

zobacz profil