Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Dzień dobry. Jestem lekarzem otolaryngologiem, chirurgiem głowy i szyi . Przeprowadzam zabiegi u dzieci i dorosłych.

Aktualne miejsce pracy

Poprzednie miejsce pracy

Dodatkowe wykształcenie, umiejętności, kursy i szkolenia

  • dr n.medycznych

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wzór do naśladowania!! Dziękuje za wspolna prace i nauke oraz nowe podejscie do interpretacji ciekawych przypadkow klinicznych w neurologii.

zobacz profil

Wspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek

zobacz profil

Wybitny specjalista w dziedzinie chorób przebiegających z otępieniem

zobacz profil