Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.

zobacz profil

Cześć Jurek! Pamiętam Cię.Byłeś najlepszym studentem na roku. Pozdrawiam Cię

zobacz profil

Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek.Po po dwudziestu latach trwania choroby,podczas 2-tygodniowej obserwacji szpitalnej rozpoznała jako pierw...

zobacz profil