Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Chyba wszystko wie,ale zycie uczy pokory.

zobacz profil

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.

zobacz profil