Ogólna opinia o lekarzu

O mnie

Medycyna Ratunkowa to moja pasja!!!

Poprzednie miejsce pracy

Znajomość języków

  • Angielski

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2002

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

ogromna wiedza i wysoka kultura osobista

zobacz profil

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Sympatyczna,konpetentna,godna polecenia

zobacz profil