Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 9 lata temu

    Dobry Okulista

O mnie

http://okulistykaizdebski.pl/soczewki_kontaktowe.html

Aktualne miejsce pracy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Polecam , merytorycznie bez zarzutu, dobry diagnosta i operator interesuje się chorym w trakcie i po leczeniu.

zobacz profil

B. dobry chirurg ogólny, naczyniowy, endokrynologiczny, przeszczepów narządowych i komórek przytarczyc

zobacz profil