Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry człowiek :)

zobacz profil

Jestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j

zobacz profil

Świetny specjalista

zobacz profil