Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. 7 lata temu

    Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz medycyny paliatywnej, świetnie zna się na leczeniu bólu i terapii paliatywnej.

zobacz profil

Polecam świetny ortopeda i fizjoterapeuta w Szpitalu na Barskiej oraz w gabinecie Prywatnym

zobacz profil

Wspaniały lekarz;-)))) Wrażliwa i empatyczna!;-)))) Koleżeńska;-))))

zobacz profil