Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. 7 lata temu

    Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

zobacz profil

Leczenie operacyjne i zachowawcze dolegliwości bólowych kręgosłupa. Zespoły cieśni nerwów obwodowych. Guzy mózgu. Malformacje naczyniowe mózgu

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista. Zaanagażowany w indywidualne podejście w leczeniu swoich pacjentów. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo dobry kont...

zobacz profil