Wykonywana specjalizacja: Choroby wewnętrzne
Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))
zobacz profilBardzo dobry lekarz
zobacz profilBardzo dobry specjalista
zobacz profilŚwietny kardiolog i internista o wielkiej wiedzy i troskliwości dla Pacjentów