Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. 7 lata temu

    Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Nigdy się nie zawiodłem i Wy się nie zawiedziecie. Złote ręce Pani Doktor wychwalają wszystkie moje pacjentki. Świetny fachowiec, najlepsza w amnio...

zobacz profil

I jaki rewelacyjny wykładowca;-))))

zobacz profil

Pełna kultura, pełen profesjonalizm.

zobacz profil