Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. 7 lata temu

    Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Byłam niedawno operowana, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra opieka i warunki.

zobacz profil

Dr znakomity - o wielkiej wiedzy,doświadczeniu i przesympatyczny. Gabinet nowoczesny, znakomicie wyposażony i doskonale zorganizowany. Polecam ca...

zobacz profil