Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1980

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

dociekliwa irzetelna lekarka pomocna pacjentom

zobacz profil

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Empatia, kompetencje, kultura, analiza i intuicja....;-)))))) Młode pokolenie, które doskonale sobie daje radę;-)))))

zobacz profil