Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2005

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek

zobacz profil

Bardzo miły Pan Doktor.

zobacz profil

Polecam panią doktor ,gdyż jest doświadczonym alergologiem i bardo miłą osobą

zobacz profil