Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2008

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Przesympatyczna pani doktor,rewelacyjny adiunkt,dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów,z coraz większymi sukcesami .

zobacz profil

Polecam świetny ortopeda i fizjoterapeuta w Szpitalu na Barskiej oraz w gabinecie Prywatnym

zobacz profil

bardzo miła Pani Doktor. Polecam

zobacz profil