zobacz profilWspaniały lekarz i bardzo dobry Kolega. Nigdy sie na nim nie zawiodłem.
zobacz profilBardzo dobry klinicysta z ogromną empatią.
zobacz profilLekarz z dużym doświadczeniem,solidna,miła,cierpliwa,z dużą wiedzą uzupełnianą częstymi szkoleniami,lubiana przez pacjentów