Opinie

  • Lek.
    Lek. internista 10 lata temu

    Bardzo doświadczony lekarz z wielka wiedzą i empatią

Ukończone uczelnie

Uczelnia Medyczna w Warszawie
Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w WarszawieRok ukończenia: 1965

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry psychiatra pełen troski o pacjenta, wspierający i oferujący wiele nowoczesnych metod leczenia.

zobacz profil

Świetny lekarz, wspaniały kolega, człowiek renesansu;-)))))))

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz z duzym doświadzeniem i podejściem do tzw trudnych pacjentów. Polecam z czystym sercem.....

zobacz profil