Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 10 lata temu

    Bardzo miły starszy Pan. Wiedza i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta. Doskonały chirurg.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1998

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Polecam jako Lekarza i Psychiatrę dziecięcego! Mądra, zaangażowana, życzliwa!

zobacz profil

Bardzo rzetelny i kompetentny. Również kulturalny i miły człowiek.

zobacz profil

Świetny radiolog interwencyjny, szeroki wachlarz metod leczenia, doskonałe wyniki

zobacz profil