Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 10 lata temu

    Bardzo miły starszy Pan. Wiedza i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta. Doskonały chirurg.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1998

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry anestezjolog, nieustająco podnoszący swoje i tak już bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe. Gorąco polecam !

zobacz profil

Dobry fachowiec i dobry człowiek

zobacz profil

Świetny endokrynolog i dużej klasy człowiek. Kompetentna i rzetelna.

zobacz profil