Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 10 lata temu

    Bardzo miły starszy Pan. Wiedza i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta. Doskonały chirurg.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1998

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem i szaloną cierpliwością do trudnych pacjentów.Potrafi w doskonały sposób zdyscyplinować pacjentów do odp...

zobacz profil

Wspaniały lekarz , z wieloletnim doświadczeniem pracy w POZ , z wielką życzliwością i zaangażowaniem wobec pacjentów , wiedzą medyczną dzieli się...

zobacz profil

Duże doświadczenie ,wiedza,fachowość.

zobacz profil