Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 10 lata temu

    Bardzo miły starszy Pan. Wiedza i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta. Doskonały chirurg.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1998

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Fantastyczny specjalista, wykładowca i Kolega!;-))))))))))))

zobacz profil

Lekarz dokładny i z solidną wiedzą

zobacz profil

Niezwykle sprawny anestezjolog. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i życzliwie.

zobacz profil