Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. okulista 10 lata temu

    Bardzo miły starszy Pan. Wiedza i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta. Doskonały chirurg.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1998

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Ciepła,spokojna osoba,merytoryczna umiejąca spokojnie wytłumaczyć rodzicom o co chodzi,komunikatywna.

zobacz profil

Ogromna wiedza i doświadczenie medyczne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i wielkim sercem do pacjenta czyni dr Aldonę Gromow wyjątkowym lekarzem

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz medycyny paliatywnej, świetnie zna się na leczeniu bólu i terapii paliatywnej.

zobacz profil