Ogólna opinia o lekarzu

Poprzednie miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1977

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

bardzo dobry specjalista zarowno dla doroslych jak i dzieci

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

Dermatolog z dobrego ośrodka, z wieloletnim doświadczeniem, obecnie dodatkowo zrobiła specjalizację z alergologii. Godna polecenia.

zobacz profil