Znajdź polecaną placówkę

  • alergologia
  • chirurgia ogólna
  • dermatologia
  • endokrynologia
  • ginekologia
  • kardiologia
  • ortopedia
  • laryngologia
  • psychiatria
  • stomatologia
  • Wszystkie specjalizacje
  • anestezjologia
  • angiologia
  • audiologia
  • balneologia
  • bez specjalizacji
  • chirurgia dziecięca
  • chirurgia klatki piersiowej
  • chirurgia naczyniowa
  • chirurgia onkologiczna
  • chirurgia plastyczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • chirurgia szczękowo-twarzowa
  • diabetologia
  • diagnostyka laboratoryjna
  • epidemiologia
  • farmakologia
  • gastrologia
  • genetyka
  • geriatria
  • ginekologia onkologiczna
  • hematologia
  • hipertensjologia
  • immunologia
  • interna
  • kardiochirurgia
  • kardiologia dziecięca
  • mikrobiologia
  • nefrologia
  • neonatologia
  • neurochirurgia
  • neurologia
  • neurologia dziecięca
  • neuropatologia
  • okulistyka
  • onkologia dziecięca
  • onkologia
  • ortodoncja
  • laryngologia dziecięca
  • patomorfologia
  • pediatria
  • periodontologia
  • protetyka stomatologiczna
  • psychiatria dzieci i młodzieży
  • pulmonologia
  • radiologia
  • radioterapia onkologiczna
  • reumatologia
  • seksuologia
  • choroby zakaźne
  • medycyna nuklearna
  • medycyna paliatywna
  • medycyna pracy
  • medycyna ratunkowa
  • medycyna rodzinna
  • medycyna sądowa
  • medycyna sportowa
  • medycyna transportu
  • rehabilitacja medyczna
  • stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • zdrowie publiczne
  • stomatologia dziecięca
  • toksykologia
  • transfuzjologia
  • transplantologia
  • urologia
  • urologia dziecięca
  • Warszawa
  • Kraków
  • Łódź
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Lublin
  • Katowice
  • Więcej
  • Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Łódzki
  • Alwernia
  • Andrychów
  • Annopol
  • Augustów
  • Babimost
  • Baborów
  • Baranów Sandomierski
  • Barcin
  • Barczewo
  • Bardo
  • Barlinek
  • Bartoszyce
  • Barwice
  • Będzin
  • Bełchatów
  • Bełżyce
  • Biała
  • Biała Piska
  • Biała Podlaska
  • Biała Rawska
  • Białobrzegi
  • Białogard
  • Biały Bór
  • Białystok
  • Biecz
  • Bielawa
  • Bielsk Podlaski
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bierutów
  • Bieżuń
  • Biłgoraj
  • Biskupiec
  • Bisztynek
  • Blachownia
  • Błaszki
  • Błażowa
  • Błonie
  • Bobolice
  • Bobowa
  • Bochnia
  • Bodzentyn
  • Bogatynia
  • Boguchwała
  • Boguszów-Gorce
  • Bojanowo
  • Bolesławiec
  • Bolków
  • Borek Wielkopolski
  • Borne Sulinowo
  • Braniewo
  • Brańsk
  • Brodnica
  • Brok
  • Brusy
  • Brwinów
  • Brzeg
  • Brzeg Dolny
  • Brześć Kujawski
  • Brzesko
  • Brzeszcze
  • Brzeziny
  • Brzostek
  • Brzozów
  • Buk
  • Bukowno
  • Busko-Zdrój
  • Bychawa
  • Byczyna
  • Bystrzyca Kłodzka
  • Bytom
  • Bytom Odrzański
  • Bytów
  • Cedynia
  • Chęciny
  • Chełm
  • Chełmek
  • Chełmno
  • Chełmża
  • Chmielnik
  • Chocianów
  • Chociwel
  • Chodecz
  • Chodzież
  • Chojna
  • Chojnice
  • Chojnów
  • Choroszcz
  • Chorzele
  • Chorzów
  • Choszczno
  • Chrzanów
  • Ciechanów
  • Ciechanowiec
  • Ciechocinek
  • Cieszanów
  • Cieszyn
  • Ciężkowice
  • Ćmielów
  • Cybinka
  • Czaplinek
  • Czarna Białostocka
  • Czarna Woda
  • Czarne
  • Czarnków
  • Czchów
  • Czechowice-Dziedzice
  • Czeladź
  • Czempiń
  • Czerniejewo
  • Czersk
  • Czerwieńsk
  • Czerwionka-Leszczyny
  • Częstochowa
  • Człopa
  • Człuchów
  • Czyżew
  • Dąbie
  • Dąbrowa Białostocka
  • Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Tarnowska
  • Daleszyce
  • Darłowo
  • Dębica
  • Dęblin
  • Dębno
  • Debrzno
  • Dobczyce
  • Dobiegniew
  • Dobra
  • Dobra
  • Dobre Miasto
  • Dobrodzień
  • Dobrzany
  • Dobrzyń nad Wisłą
  • Dolsk
  • Drawno
  • Drawsko Pomorskie
  • Drezdenko
  • Drobin
  • Drohiczyn
  • Drzewica
  • Dukla
  • Duszniki-Zdrój
  • Dynów
  • Działdowo
  • Działoszyce
  • Działoszyn
  • Dzierzgoń
  • Dzierżoniów
  • Dziwnów
  • Elbląg
  • Ełk
  • Frampol
  • Frombork
  • Gąbin
  • Garwolin
  • Gdynia
  • Giżycko
  • Glinojeck
  • Gliwice
  • Głogów
  • Głogów Małopolski
  • Głogówek
  • Głowno
  • Głubczyce
  • Głuchołazy
  • Głuszyca
  • Gniew
  • Gniewkowo
  • Gniezno
  • Gogolin
  • Golczewo
  • Goleniów
  • Golina
  • Golub-Dobrzyń
  • Gołańcz
  • Gołdap
  • Goniądz
  • Góra
  • Góra Kalwaria
  • Gorlice
  • Górowo Iławeckie
  • Górzno
  • Gorzów Śląski
  • Gorzów Wielkopolski
  • Gościno
  • Gostyń
  • Gostynin
  • Gozdnica
  • Grabów nad Prosną
  • Grajewo
  • Grodków
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Wielkopolski
  • Grójec
  • Grudziądz
  • Grybów
  • Gryfice
  • Gryfino
  • Gryfów Śląski
  • Gubin
  • Hajnówka
  • Halinów
  • Hel
  • Hrubieszów
  • Iława
  • Iłowa
  • Iłża
  • Imielin
  • Inowrocław
  • Ińsko
  • Iwonicz-Zdrój
  • Izbica Kujawska
  • Jabłonowo Pomorskie
  • Janikowo
  • Janów Lubelski
  • Janowiec Wielkopolski
  • Jarocin
  • Jarosław
  • Jasień
  • Jasło
  • Jastarnia
  • Jastrowie
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jawor
  • Jaworzno
  • Jaworzyna Śląska
  • Jedlicze
  • Jedlina-Zdrój
  • Jędrzejów
  • Jedwabne
  • Jelcz-Laskowice
  • Jelenia Góra
  • Jeziorany
  • Jordanów
  • Józefów
  • Józefów
  • Jutrosin
  • Kalety
  • Kalisz
  • Kalisz Pomorski
  • Kalwaria Zebrzydowska
  • Kałuszyn
  • Kamień Krajeński
  • Kamień Pomorski
  • Kamienna Góra
  • Kamieńsk
  • Kańczuga
  • Karczew
  • Kargowa
  • Karlino
  • Karpacz
  • Kartuzy
  • Kąty Wrocławskie
  • Kazimierz Dolny
  • Kazimierza Wielka
  • Kcynia
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Kępice
  • Kępno
  • Kętrzyn
  • Kęty
  • Kielce
  • Kietrz
  • Kisielice
  • Kleczew
  • Kleszczele
  • Kluczbork
  • Kłecko
  • Kłobuck
  • Kłodawa
  • Kłodzko
  • Knurów
  • Knyszyn
  • Kobylin
  • Kobyłka
  • Kock
  • Kolbuszowa
  • Kolno
  • Kolonowskie
  • Koluszki
  • Kołaczyce
  • Koło
  • Kołobrzeg
  • Koniecpol
  • Konin
  • Końskie
  • Konstancin-Jeziorna
  • Konstantynów Łódzki
  • Koprzywnica
  • Korfantów
  • Kórnik
  • Koronowo
  • Korsze
  • Kościan
  • Kościerzyna
  • Kosów Lacki
  • Kostrzyn
  • Kostrzyn nad Odrą
  • Koszalin
  • Kowal
  • Kowalewo Pomorskie
  • Kowary
  • Koziegłowy
  • Kozienice
  • Koźmin Wielkopolski
  • Kożuchów
  • Krajenka
  • Krapkowice
  • Kraśnik
  • Krasnobród
  • Krasnystaw
  • Krobia
  • Krośniewice
  • Krosno
  • Krosno Odrzańskie
  • Krotoszyn
  • Kruszwica
  • Krynica Morska
  • Krynica-Zdrój
  • Krynki
  • Krzanowice
  • Krzepice
  • Krzeszowice
  • Krzywiń
  • Krzyż Wielkopolski
  • Książ Wielkopolski
  • Kudowa-Zdrój
  • Kunów
  • Kutno
  • Kuźnia Raciborska
  • Kwidzyn
  • Lądek-Zdrój
  • Lębork
  • Lędziny
  • Legionowo
  • Legnica
  • Lesko
  • Leśna
  • Leśnica
  • Leszno
  • Lewin Brzeski
  • Leżajsk
  • Libiąż
  • Lidzbark
  • Lidzbark Warmiński
  • Limanowa
  • Lipiany
  • Lipno
  • Lipsk
  • Lipsko
  • Lubaczów
  • Lubań
  • Lubartów
  • Lubawa
  • Lubawka
  • Lubień Kujawski
  • Lubin
  • Lubliniec
  • Lubniewice
  • Lubomierz
  • Luboń
  • Lubraniec
  • Lubsko
  • Lwówek
  • Lwówek Śląski
  • Łabiszyn
  • Łańcut
  • Łapy
  • Łasin
  • Łask
  • Łaskarzew
  • Łaszczów
  • Łaziska Górne
  • Łazy
  • Łeba
  • Łęczna
  • Łęczyca
  • Łęknica
  • Łobez
  • Łobżenica
  • Łochów
  • Łomianki
  • Łomża
  • Łosice
  • Łowicz
  • Łuków
  • Maków Mazowiecki
  • Maków Podhalański
  • Malbork
  • Małogoszcz
  • Małomice
  • Margonin
  • Marki
  • Maszewo
  • Miasteczko Śląskie
  • Miastko
  • Michałowo
  • Miechów
  • Międzybórz
  • Międzychód
  • Międzylesie
  • Międzyrzec Podlaski
  • Międzyrzecz
  • Międzyzdroje
  • Miejska Górka
  • Mielec
  • Mieroszów
  • Mieszkowice
  • Mikołajki
  • Mikołów
  • Mikstat
  • Milanówek
  • Milicz
  • Miłakowo
  • Miłomłyn
  • Miłosław
  • Mińsk Mazowiecki
  • Mirosławiec
  • Mirsk
  • Mława
  • Młynary
  • Mogielnica
  • Mogilno
  • Mońki
  • Morąg
  • Mordy
  • Moryń
  • Mosina
  • Mrągowo
  • Mrocza
  • Mszana Dolna
  • Mszczonów
  • Murowana Goślina
  • Muszyna
  • Myślenice
  • Myślibórz
  • Mysłowice
  • Myszków
  • Myszyniec
  • Nakło nad Notecią
  • Nałęczów
  • Namysłów
  • Narol
  • Nasielsk
  • Nekla
  • Nidzica
  • Niemcza
  • Niemodlin
  • Niepołomice
  • Nieszawa
  • Nisko
  • Nowa Dęba
  • Nowa Ruda
  • Nowa Sarzyna
  • Nowa Sól
  • Nowe
  • Nowe Brzesko
  • Nowe Miasteczko
  • Nowe Miasto Lubawskie
  • Nowe Miasto nad Pilicą
  • Nowe Skalmierzyce
  • Nowe Warpno
  • Nowogard
  • Nowogród
  • Nowogród Bobrzański
  • Nowogrodziec
  • Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Sącz
  • Nowy Staw
  • Nowy Targ
  • Nowy Tomyśl
  • Nowy Wiśnicz
  • Nysa
  • Oborniki
  • Oborniki Śląskie
  • Obrzycko
  • Odolanów
  • Ogrodzieniec
  • Okonek
  • Olecko
  • Oleśnica
  • Olesno
  • Oleszyce
  • Olkusz
  • Olsztyn
  • Olsztynek
  • Olszyna
  • Oława
  • Opalenica
  • Opatów
  • Opoczno
  • Opole
  • Opole Lubelskie
  • Orneta
  • Orzesze
  • Orzysz
  • Osieczna
  • Osiek
  • Ośno Lubuskie
  • Ostróda
  • Ostrołęka
  • Ostroróg
  • Ostrów Lubelski
  • Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Wielkopolski
  • Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrzeszów
  • Oświęcim
  • Otmuchów
  • Otwock
  • Ożarów
  • Ożarów Mazowiecki
  • Ozimek
  • Ozorków
  • Pabianice
  • Paczków
  • Pajęczno
  • Pakość
  • Parczew
  • Pasłęk
  • Pasym
  • Pelplin
  • Pełczyce
  • Piaseczno
  • Piaski
  • Piastów
  • Piechowice
  • Piekary Śląskie
  • Pieniężno
  • Pieńsk
  • Pieszyce
  • Pilawa
  • Pilica
  • Pilzno
  • Piła
  • Piława Górna
  • Pińczów
  • Pionki
  • Piotrków Kujawski
  • Piotrków Trybunalski
  • Pisz
  • Piwniczna-Zdrój
  • Pleszew
  • Płock
  • Płońsk
  • Płoty
  • Pniewy
  • Pobiedziska
  • Poddębice
  • Podkowa Leśna
  • Pogorzela
  • Polanica-Zdrój
  • Polanów
  • Police
  • Polkowice
  • Połaniec
  • Połczyn-Zdrój
  • Poniatowa
  • Poniec
  • Poręba
  • Prabuty
  • Praszka
  • Prochowice
  • Prószków
  • Proszowice
  • Pruchnik
  • Prudnik
  • Prusice
  • Pruszcz Gdański
  • Pruszków
  • Przasnysz
  • Przecław
  • Przedbórz
  • Przedecz
  • Przemków
  • Przemyśl
  • Przeworsk
  • Przysucha
  • Pszczyna
  • Pszów
  • Puck
  • Puławy
  • Pułtusk
  • Puszczykowo
  • Pyrzyce
  • Pyskowice
  • Pyzdry
  • Rabka-Zdrój
  • Raciąż
  • Racibórz
  • Radków
  • Radlin
  • Radłów
  • Radom
  • Radomsko
  • Radomyśl Wielki
  • Radymno
  • Radziejów
  • Radzionków
  • Radzymin
  • Radzyń Chełmiński
  • Radzyń Podlaski
  • Rajgród
  • Rakoniewice
  • Raszków
  • Rawa Mazowiecka
  • Rawicz
  • Recz
  • Reda
  • Rejowiec Fabryczny
  • Resko
  • Reszel
  • Rogoźno
  • Ropczyce
  • Różan
  • Ruciane-Nida
  • Ruda Śląska
  • Rudnik nad Sanem
  • Rumia
  • Rybnik
  • Rychwał
  • Rydułtowy
  • Rydzyna
  • Ryglice
  • Ryki
  • Rymanów
  • Ryn
  • Rypin
  • Rzepin
  • Rzeszów
  • Rzgów
  • Sandomierz
  • Sanok
  • Ścinawa
  • Sędziszów
  • Sędziszów Małopolski
  • Sejny
  • Sępólno Krajeńskie
  • Sępopol
  • Serock
  • Sianów
  • Siechnice
  • Siedlce
  • Siemianowice Śląskie
  • Siemiatycze
  • Sieniawa
  • Sieradz
  • Sieraków
  • Sierpc
  • Siewierz
  • Skalbmierz
  • Skała
  • Skarszewy
  • Skaryszew
  • Skarżysko-Kamienna
  • Skawina
  • Skępe
  • Skierniewice
  • Skoczów
  • Skoki
  • Skórcz
  • Skwierzyna
  • Ślesin
  • Sława
  • Sławków
  • Sławno
  • Słomniki
  • Słubice
  • Słupca
  • Słupsk
  • Śmigiel
  • Sobótka
  • Sochaczew
  • Sokółka
  • Sokołów Małopolski
  • Sokołów Podlaski
  • Solec Kujawski
  • Sompolno
  • Sopot
  • Sośnicowice
  • Sosnowiec
  • Śrem
  • Środa Śląska
  • Środa Wielkopolska
  • Stalowa Wola
  • Stąporków
  • Starachowice
  • Stargard Szczeciński
  • Starogard Gdański
  • Stary Sącz
  • Staszów
  • Stawiski
  • Stawiszyn
  • Stęszew
  • Stoczek Łukowski
  • Stronie Śląskie
  • Strumień
  • Stryków
  • Strzegom
  • Strzelce Krajeńskie
  • Strzelce Opolskie
  • Strzelin
  • Strzelno
  • Strzyżów
  • Sucha Beskidzka
  • Suchań
  • Suchedniów
  • Suchowola
  • Sulechów
  • Sulęcin
  • Sulejów
  • Sulejówek
  • Sulmierzyce
  • Sułkowice
  • Supraśl
  • Suraż
  • Susz
  • Suwałki
  • Swarzędz
  • Świątniki Górne
  • Świdnica
  • Świdnik
  • Świdwin
  • Świebodzice
  • Świebodzin
  • Świecie
  • Świeradów-Zdrój
  • Świerzawa
  • Świętochłowice
  • Świnoujście
  • Syców
  • Szadek
  • Szamocin
  • Szamotuły
  • Szczawnica
  • Szczawno-Zdrój
  • Szczebrzeszyn
  • Szczecinek
  • Szczekociny
  • Szczucin
  • Szczuczyn
  • Szczyrk
  • Szczytna
  • Szczytno
  • Szepietowo
  • Szklarska Poręba
  • Szlichtyngowa
  • Szprotawa
  • Sztum
  • Szubin
  • Szydłowiec
  • Tarczyn
  • Tarnobrzeg
  • Tarnogród
  • Tarnów
  • Tarnowskie Góry
  • Tczew
  • Terespol
  • Tłuszcz
  • Tolkmicko
  • Tomaszów Lubelski
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Toruń
  • Torzym
  • Toszek
  • Trzcianka
  • Trzciel
  • Trzcińsko-Zdrój
  • Trzebiatów
  • Trzebinia
  • Trzebnica
  • Trzemeszno
  • Tuchola
  • Tuchów
  • Tuczno
  • Tuliszków
  • Turek
  • Tuszyn
  • Twardogóra
  • Tychowo
  • Tychy
  • Tyczyn
  • Tykocin
  • Tyszowce
  • Ujazd
  • Ujście
  • Ulanów
  • Uniejów
  • Ustka
  • Ustroń
  • Ustrzyki Dolne
  • Wąbrzeźno
  • Wąchock
  • Wadowice
  • Wągrowiec
  • Wałbrzych
  • Wałcz
  • Warka
  • Warta
  • Wasilków
  • Wąsosz
  • Węgliniec
  • Węgorzewo
  • Węgorzyno
  • Węgrów
  • Wejherowo
  • Wiązów
  • Więcbork
  • Wieleń
  • Wielichowo
  • Wieliczka
  • Wieluń
  • Wieruszów
  • Wilamowice
  • Wisła
  • Witkowo
  • Witnica
  • Wleń
  • Władysławowo
  • Włocławek
  • Włodawa
  • Włoszczowa
  • Wodzisław Śląski
  • Wojcieszów
  • Wojkowice
  • Wojnicz
  • Wolbórz
  • Wolbrom
  • Wolin
  • Wolsztyn
  • Wołczyn
  • Wołomin
  • Wołów
  • Woźniki
  • Wronki
  • Września
  • Wschowa
  • Wyrzysk
  • Wyśmierzyce
  • Wysoka
  • Wysokie Mazowieckie
  • Wyszków
  • Wyszogród
  • Ząbki
  • Ząbkowice Śląskie
  • Zabłudów
  • Żabno
  • Zabrze
  • Żagań
  • Zagórów
  • Zagórz
  • Zakliczyn
  • Zakopane
  • Zakroczym
  • Zalewo
  • Zambrów
  • Zamość
  • Żarki
  • Żarów
  • Żary
  • Zator
  • Zawadzkie
  • Zawichost
  • Zawidów
  • Zawiercie
  • Zbąszyń
  • Zbąszynek
  • Zduńska Wola
  • Zduny
  • Zdzieszowice
  • Żelechów
  • Zelów
  • Żerków
  • Zgierz
  • Zgorzelec
  • Ziębice
  • Zielona Góra
  • Zielonka
  • Złocieniec
  • Złoczew
  • Złotoryja
  • Złotów
  • Złoty Stok
  • Żmigród
  • Żnin
  • Żory
  • Żukowo
  • Żuromin
  • Zwierzyniec
  • Zwoleń
  • Żychlin
  • Żyrardów
  • Żywiec

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu - Radom

Brak polecanych placówek z ortopedia i traumatologia narządu ruchu w miejscowości Radom

Ortopedia - polecane placówki z regionu warszawskiego

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
6poleceń
Opaczewska 43 lok. 125
02-201 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń30

Centrum Medyczne ENEL-MED. Warszawa. Siedziba Główna

Centrum Medyczne ENEL-MED. Warszawa. Siedziba Główna
3polecenia
Słomińskiego 19 lok. 524
00-195 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń4

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. Prof. dr hab. med. Eleonory Reicher

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. Prof. dr hab. med. Eleonory Reicher
2polecenia
Spartańska 1
02-645 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń16

Centrum Medyczne LUX MED. Warszawa ul. Szemera

Centrum Medyczne LUX MED. Warszawa ul. Szemera
2polecenia
Władysława Szernera 3
03-305 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń15

NZOZ Milanmed Przychodnia Lekarska w Milanówku

NZOZ Milanmed Przychodnia Lekarska w Milanówku
2polecenia
Niezapominajki 10
05-822 Milanówek
Liczba wszystkich poleceń4

Gabinet Lekarski TOMMED w Warszawie

Gabinet Lekarski TOMMED w Warszawie
2polecenia
Powstańców Śląskich 45 /4,
01-355 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń4

Samodzielny Publiczny Szpital im. Prof. Adama Grucy. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP)

Samodzielny Publiczny Szpital im. Prof. Adama Grucy. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP)
2polecenia
ks. Stanisława Konarskiego 13
05-400 Otwock
Liczba wszystkich poleceń2

Centrum Medyczne "doktorA" w Warszawie

Centrum Medyczne "doktorA" w Warszawie
1polecenie
Trakt Brzeski 57 B
05-077 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń31

Gabinet ortopedyczny Tadeusz Sobczyk w Piastowie

Gabinet ortopedyczny Tadeusz Sobczyk w Piastowie
1polecenie
Dworcowa 31
05-820 Piastów
Liczba wszystkich poleceń28

NZOZ "Nasza Przychodnia" s.c. Alicja Nojszewska - Rydlińska i Piotr Uliasz

NZOZ "Nasza Przychodnia" s.c. Alicja Nojszewska - Rydlińska i Piotr Uliasz
1polecenie
Ignacego Paderewskiego 3 B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Liczba wszystkich poleceń24

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.
1polecenie
Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń9

Specjalistyczna indywidualna praktyka lekarska.Lek spec ortopeda Krzysztof Camlet

Specjalistyczna indywidualna praktyka lekarska.Lek spec ortopeda  Krzysztof Camlet
1polecenie
Kołłątaja 19
07-410 Ostrołęka
Liczba wszystkich poleceń6

CCN Salus Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska w Ostrołęce

CCN Salus Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska w Ostrołęce
1polecenie
Witolda Pileckiego 14
07-410 Ostrołęka
Liczba wszystkich poleceń6

ALKAMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji

ALKAMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji
1polecenie
Broniewskiego 23
01-780 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń1

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA Warszawa.

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA Warszawa.
Wołoska 137
02-507 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń73

MEDIX art-derm dr Iwona Pniewska Dermatolog

MEDIX art-derm dr Iwona Pniewska Dermatolog
Al. Komisji Edukacji Narodowej 49
02-297 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń49

ViaMed Przychodnia Ursus w Warszawie

ViaMed Przychodnia Ursus  w Warszawie
Wiosny Ludów 69
02-495 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń38

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie. WUM Warszawa

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie. WUM Warszawa
Williama Lindleya 4
02-005 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń36

SPS Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim

SPS Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Liczba wszystkich poleceń27

Szpital Czerniakowski Sp. z o. o. w Warszawie

Szpital Czerniakowski Sp. z o. o. w Warszawie
Stępińska 19/25
00-739 Warszawa
Liczba wszystkich poleceń21
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej