Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog 10 lata temu

    Fachowość i empatia, duże wyczucie, Serdecznie polecam, Psychiatra dla dzieci i młodzieży

  • Lek.
    Lek. neurolog 9 lata temu

    Polecam jako Lekarza i Psychiatrę dziecięcego! Mądra, zaangażowana, życzliwa!

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1975

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dr n.med. bardzo dobry internista , w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej , z doświadczeniem w pracy w szpitalu i POZ , z dużą empatią , ży...

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista , przyjmuje dzieci i dorosłych w ramach kontraktu NFZ , ale również prywatnie i Allianz, duże doświadczenie i wiedza na b...

zobacz profil

Bardzo mądry i oddany pacjentom lekarz.

zobacz profil