Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog 10 lata temu

    Fachowość i empatia, duże wyczucie, Serdecznie polecam, Psychiatra dla dzieci i młodzieży

  • Lek.
    Lek. neurolog 9 lata temu

    Polecam jako Lekarza i Psychiatrę dziecięcego! Mądra, zaangażowana, życzliwa!

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1975

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem

zobacz profil

Sumienna, bardzo dokładna, wszechstronna lekarka. Cały czas pilnie się dokształaca i jest na bieżąco z wiedzą medyczną. Przez wiele lat świetnie ze...

zobacz profil

Dobry lekarz.

zobacz profil