Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2007

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry specjalista , przyjmuje dzieci i dorosłych w ramach kontraktu NFZ , ale również prywatnie i Allianz, duże doświadczenie i wiedza na b...

zobacz profil

Bardzo dobry neurolog, dokładny, rzeczowy. Zawsze mówi pacjentowi prawdę, jeśli choroba źle rokuje to powie, jeśli nie jest pewien po prostu powie...

zobacz profil

Świetny kardiolog i internista o wielkiej wiedzy i troskliwości dla Pacjentów

zobacz profil