Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1996

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Już jako solidna i zdolna studentka oraz bardzo dobra koleżanka zapowiadała się na wspaniałego lekarza . Tak się stało !

zobacz profil

Dobry fachowiec i dobry człowiek

zobacz profil

Pani Doktor ma bardzo duże doświadczenie i dobre podejście do pacjentów. Świat alergii nie ma przed nią tajemnic.

zobacz profil